Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Linnedukar+gardiner 8941083



*

nr 894 1083


Linnedukar+gardiner

2+ 3, 50/60-tal


Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 maj 2014
kl 18:05:45


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/5 08:32:23 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 12 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder linnedukar textilier vintage
  • 6609 Dukar
    8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:50
  • 6360 Gardiner
    4 längder med gardinband, 2 st 150x245 cm + 2 st 1..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:12
  • 6346 Kökshanddukar
    18 st, linne, med monogrambrodyr, vita
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:45




Ladda ner broschyr